Günde 1 TL ye mobil uygulama sahibi olmak için tiklayiniz

Anatomik Saç Kesimi Hakkında

Anatomik Saç Kesimi Nedir?

Öncelikle Anatomik Saç Kesimi bir saç modeli değildir.İstediğiniz saç modelinin size özel olarak kafa ve yüz şeklinize göre tasarlanmış halidir.

  • Anatomik saç kesimi nedir?

  • Anatomik saç kesimini nasıl buldunuz?

  • Neden Anatomik Saç Kesimi?

  • Anatomik saç kesimini kimler yaptırabilir?

Şehrinizdeki Kuaförler

Şehrinizdeki Kuaförler

Şehrinizde Anatomik Saç Kesimi Yapan Kuaförleri Bulabilmek İçin Tıklayın.

Eğitim Duyuruları

Eğitim Duyuruları

Yapılan Eğitim Duyuruları İçin Tıklayınız.

Anatomik Saç Kesimi..

Bu Hizmeti Yakalayan Mutlu Kişiler

Beraber yola çıktığımız bu heyecanlı serüvende bizlerle birlikte olan

91 Kaç Şehir
500 Kaç Salon
581 Kaç stilist
300 Kaç ziyaretçi :)
Bu Sistem nasıl çalışıyor

Anatomik Saç Kesimi

Bu site tamamen ücretsiz olup.Kadir ALKAN ANATOMİK SAÇ KESİMİ seminerlerinin demo yada uygulamalı olarak bitirip Anatomik Saç kesimi methodunun ne olduğunu öğrenmiş kuaforlerin listelendiği bir web servisidir.Bu metodu öğrenmiş kuaförlere saçlarını kestirmek isteyen kişilerin şehirlerinde Anatomik Saç Kesimi yapan kuaförler bulmasını sağlayan puanlama yaptıran ve şehirlerinde iyiden daha az iyiye sıralamasını sağlayan bir sitedir.Burada amaç eğitimle kuaförlüğe bir standart getirip kişiye özel saç kesimlerinin yayılmasını ve müşterileri daha özel saç kesimleriyle buluşmasını amaçlar. Ve tamamen ÜCRETSİZDİR...

Kadir ALKAN

Kadir ALKAN kimdir

1982 yılı İstanbul doğumlu, 12 yaşındayken 1935 yılında dedesi ile başlayıp, babasıyla devam eden kuaförlük serüvenini sürdürmüş ama aynı zamanda eğitim hayatına devam etmiştir. Sonucunda Kocaeli Üniv. Bilgisayar Programcılığı,Anadolu Üniv. İşletme Fakültelerini ve Başkent Üniversitesi Eğitim Koçluğu bitirmiştir. Eğitim hayatında bir dönüm noktası belirleyip dede mesleği kuaförlük üzerine rotasını çizip bu işi de eğitimli, donanımlı bir şekilde yapmayı öngörmüştür. Bu düşünce akabinde, diksiyon eğitimi ve beden dili, yurt içi ve yurt dışı bir çok akademi ve eğitmenden teknik kesim, renklendirme ve ürün eğitimlerini tamamlamıştır. 2015 te İtalyada gerçekleşen organizasyonda Türk Ekibi üyesi olarak, ülkemize dünya ikinciliğini getirdi. Kendini,meslektaşlarının eğitimine katkıda bulunma konusunda sorumlu hissetmiş, aldığı teknik eğitimleri geleneksel berberlik ile harmanlayarak 1000’lerce meslektaşına patentini aldığı Anatomik Saç Kesimi, salon işletmeciliği, müşteri ilişkileri, sosyal medya konularını da eğitim programına katarak, bilgi birikimini onlara aktarmaya devam etmektedir. Her şehire bir Kadir Alkan Salonu Projesi Kapsamında Merkez Etiler Salonu haricinde Sultanahmet, Bahçelievler, Beylikdüzü, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Denizli, Gaziantep, Samsun, Sivas, Bolu, Kocaeli Türkmenistan, Bulgaristan, İskoçya, Hollanda, İngiltere Salon anlaşmalarıyla Ülkemizde ve Yurt Dışında Franchise salonlar açmaya devam etmektedir.

Kadir ALKAN